Telewizja.ml - Darmowa telewizja internetowa bez limitu!

Darmowa telewizja Ci nie wystarcza, a nie chcesz wydawać 200 zł na telewizję? Sprawdź nasze porównanie najtańszych pakietów telewizji satelitarnej!

Eurosport – oglądaj online

Program TV

Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz 07:00 - 08:00

narciarstwo alpejskie (powtórka)best of

FIFA Football 08:00 - 08:30

magazyn (powtórka)Przegląd wydarzeń ze wszystkich najważniejszych piłkarskich imprez rozgrywanych na całym świecie.

Wyścigi samochodowe: FIA Formula E Championship 08:30 - 09:30

wyścigi samochodowe (powtórka)wyścig w Buenos Aires

Biatlon: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen 09:30 - 10:30

biatlon (powtórka)Tytułów zdobytych podczas zeszłorocznej edycji mistrzostw bronią: Martin Fourcade, Johannes Bo, Tiril Eckhoff, Marie Habert oraz Laura Dahlmeier.

Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni 10:30 - 11:30

skoki narciarskie (powtórka)best of

Biatlon: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen 11:30 - 12:15

biatlon (powtórka)bieg ze startu wspólnego kobiet

Biatlon: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen 12:15 - 13:00

biatlon (powtórka)bieg ze startu wspólnego mężczyzn. W tym sezonie we wszystkich zawodach pucharowych głównym kandydatem do zdobycia pierwszego miejsca był niezmiennie Martin Fourcade. Jedyni przeciwnicy, którzy mogą zagrozić utytułowanemu Francuzowi to Julian Eberhard oraz Emil Hegle Svendsen.

Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata w Lahti 13:00 - 13:45

biegi narciarskie (na żywo)bieg kwalifikacyjny na 5 km stylem klasycznym kobiet

Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Pyeongchangu 13:45 - 14:30

skoki narciarskie (powtórka)Próba przedolimpijska w Alpensia Jumping Park w Pyeongchangu. Za rok zawodnicy będą tu walczyć o medale zimowych IO. Oczy wszystkich kibiców, nie tylko polskich, skierowane będą na Kamila Stocha.

Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata w Lahti 14:30 - 15:45

biegi narciarskie (na żywo)bieg kwalifikacyjny na 10 km style klasycznym mężczyzn

Watts 15:45 - 16:00

magazyn sportowy (powtórka)Najzabawniejsze sytuacje ze sportowych aren całego świata zarejestrowane przez telewizyjne kamery.

Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni 16:00 - 17:00

skoki narciarskie (powtórka)best of

Magazyn Ligi Europy 17:00 - 18:00

magazyn (powtórka)

Piłka nożna: Fenerbahçe SK - FK Krasnodar 18:00 - 19:55

piłka nożna (na żywo)Liga Europy - mecz rewanżowy 1/16 finału

Wiadomości Eurosportu 19:55 - 20:00

magazyn informacyjnyInformacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.

Biatlon: Mistrzostwa Świata w Hochfilzen 20:00 - 21:00

biatlon (powtórka)Tytułów zdobytych podczas zeszłorocznej edycji mistrzostw bronią: Martin Fourcade, Johannes Bo, Tiril Eckhoff, Marie Habert oraz Laura Dahlmeier.

Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni 21:00 - 22:00

skoki narciarskie (powtórka)best of

Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata w Sankt Moritz 22:00 - 22:55

narciarstwo alpejskie (powtórka)best of

Wiadomości Eurosportu 22:55 - 23:05

magazyn informacyjnyInformacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.

Wyścigi samochodowe: FIA Formula E Championship 23:05 - 03:00

wyścigi samochodowe (powtórka)wyścig w Buenos Aires

Udostępnij transmisję Eurosport znajomym!

Zmień kanał

TVP 1 | TVP 2 | Polsat | TVN | TVN 7 | TV Puls | Kitten Academy | TVP INFO | TVN 24 | Telewizja Republika | Canal+ | Canal+ Film | Canal+ Family | HBO | HBO 2 | FOX | Cinemax | Comedy Central | Kino Polska | TVP Seriale | Canal+ Sport | Canal+ Sport 2 | Eurosport | Eurosport 2 | nSport+ | Eleven | Eleven Sports | TVP Sport | Animal Planet | Discovery Channel | Discovery Turbo Extra | Discovery Science | Investgation Discovery | National Geographic Channel | Nat Geo Wild | TLC | TVN Style | TVN Turbo | Eska TV | Fokus TV | Polo TV | Eska TV Rock | Radio ZET | RMF FM | RMF MAXXX | ChilliZet | TOK FM | Radio Złote Przeboje | Radio Eska Warszawa | Radio Zet Gold | Polskie Radio Program 1 | Polskie Radio Program 2 | Radio Gra Toruń | MTV | AXN | Polsat Sport | Polsat 2 |

Pełna lista kanałów